Usta Analist: ATOM ve Bu 2 Altcoin Sıkıştı, Patlamaya Hazır!

Kripto para piyasası Federal Reserve yetkililerinin son açıklamalarının ardından yükselişe geçti. Lider kripto Bitcoin, güçlü bir hamleyle kendini 38 bin doların üzerine attı. Benzer şekilde önde gelen çoğu altcoin de yeşil bölgenin derinlerine ilerliyor. Bu gelişmelerin ortasında piyasada Kaleo olarak tanıdığımız popüler kripto analisti son tahminlerini açıkladı. Analist, ATOM ve 2 altcoin için yükseliş hissiyatını paylaştı.

Kaleo: ATOM yukarı yönlü bir hamle için hazır!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa bir geri çekilmenin ardından kaldığı yere geri döndü. Hatta, bıraktığı noktanın ötesine geçti ve ilerlemekte kararlı bir görünüm sergiliyor. Bu gelişmelerin ortasında Kaleo takma adlı, geniş bir takipçi kitlesine sahip olan kripto analisti, birlikte çalışabilir Blockchain ekosistemi Cosmos’un (ATOM) yukarı yönlü bir hareket için hazır olduğunu düşünüyor. Bu yüzden analist, ATOM için yükselişte olduğunu ifade ediyor. Çünkü altcoin fiyatında “bir short squeeze” oluştuğunu belirtiyor. Bu nedenle analist, “Long pozisyondayım.” diyor.

Kaynak: Kaleo

Analist paylaştığı grafiğinde, ATOM fiyatının 16 dolarlık bir sonraki direnç alanıyla çok aylı bir diyagonal direnç gösterdiğine işaret ediyor. Bu arda, yazı sırasında ATOM günlük bazda 1,2 artışla 9,26 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, haftalık grafiğinde ise %8,8’lik kazanç kaydetti. Ayrıca ATOM, aylık grafiğinde yaklaşık %29 kazancın üzerinde oturuyor.

Analist: WLD’den bir torba aldım ve patlamayı bekliyorum!

Analistin radarındaki bir diğer altcoin ise Worldcoin (WLD). Hatırlayacağınız üzere bu projeyi, OpenAI yaratıcısı Sam Altman kurdu. Proje, dünyada oldukça tartışmalara ol açtı. Bununla birlikte, şimdilik etrafındaki fırtına yatışmış durumda. Analiste göre WLD, 2,55 dolarlık direncin üzerine çıktıktan sonra bir koparma rallisi başlatmakla tehdit ediyor. Buradan hareketle analist, şu öngörüsünü paylaşıyor:

Bir torba WLD aldım. Temmuz ayının en yüksek seviyelerinin üzerine çıkan güzel küçük flama, piyasa yükselişte = daha yükseğe gönder.

Kaynak: Kaleo

Bu arada, bu yazı sırasında WLD, günlük bazda %0,8 artışla 2,51 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte token, aylık grafiğinde %37’nin üzerinde karın üzerinde oturuyor.

Kaleo, GMT için ‘plana sadık kal’ diyor!

Analist son olarak STEPN’e (GMT) bakış açısını da güncelliyor. Kripto analistine göre, GMT şu anda yükselen bir kanalın direncinin üzerinde duruyor. Ayrıca analist, tokenin ilk olarak 0,65 dolara doğru bir ralli için hazır olduğunu söylüyor. Buna ilaveten Kaleo, bir sonraki hedef olarak 1 doları koyuyor. Bu doğrultuda analist, şu ifadeleri kullanıyor:

GMT, geri çekilmeden sonra bile girişten bu yana geçen birkaç günde hala % 10’dan fazla arttı. Elimde tutuyorum ve plana güveniyorum.

Kaynak: Kaleo

Bu arada, bu yazı sırasında GMT, günlük bazda %0,3 artışla 0,2887 dolardan işlem görüyordu. Dolayısıyla analistin ilk hedefi bile GMT için %100’ün üzerinde bir artışı temsil ediyor. 1 dolar hedefi ise olağanüstü bir patlama demek. Bununla birlikte analist, bu tahminleri için bir süre kısıtı belirtmiyor.

Makaledeki tahminler ve görüşler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx