Sapık Doktor: Mastürbasyon Yaparak Hastalarının Kahvesine Sperm Kattı!

İngiltere 55 yaşındaki doktor Nicholas John Chapman’ı ve taciz davasını konuşuyor… Ülkenin batısındaki Gloucester kentinde yaşanan olayda, doktor Chapman’ın bir kadına “fark ettirmeden” bir yıl boyunca cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıktı.

Chapman’ın ismi açıklanmayan kadına birçok kez kahve ikram ettiği ve kahveyi hazırlamadan önce mastürbasyon yaparak elde ettiği spermleri kahvede kullandığı tespit edildi.

Yaklaşık bir yıl boyunca kadına bu şekilde “spermli kahve” içirdiği ortaya çıkan Chapman iddiaları yalanladı.

Dün görülen duruşmada ismi açıklanmayan kadının avukatı, “Müvekkilim, kendisine sunulan kahveyi içtikten sonra bardağın dibinde yoğun ve kaygan bir madde buldu. Bunu fark edince polise başvurdu ve yapılan incelemeler sonucunda bu maddenin doktora ait meni olduğu ortaya çıktı” açıklamasını yaptı.

Gözaltına alınan Chapman iddiaları yalanlayarak, “Çocukluğumdan beri bir rahatsızlığım olduğu için idrar yaparken sperm kaçırabiliyorum. Elimde kalmış olabilir” dedi. Doktor Chapman’ın avukatı ise, “Müvekkilim uygunsuz bir tavır içerisinde olmadı ve 13 Eylül’de kahve yapmadığını söylüyor. Birinin şaka yapmış olabileceğini düşünüyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir