Saç uçlarını kesmeden önce bu yöntemi deneyin! Sağlıklı saçlara kavuşmanın sırrı

Zeytinyağı ve Avokado Saç Maskesi

1 yemek kaşığı zeytinyağı , 1/2 avokado püresi ihtiyacınız olan malzemeler. Avokado ve zeytinyağını birlikte karıştırın. Maskeyi uygulamadan önce saçlarınızı ıslatın.

Maskeyi saçınıza uygulayıp bir saat bekletin ve ardından suyla yıkayın. Saçınızın gücünü ve sağlığını yeniden kazanmaya başlamak için bu maskeyi haftada bir kez tekrarlayın.

Avokado, saç uçlarını besleyen ve güçlendiren kolajen içerir. Zeytinyağı, saçın parlamasına ve sağlığına yardımcı olan K, A ve D vitaminleri gibi vitaminler açısından zengindir.

Aloe Vera, Badem Yağı ve Süt Saç Maskesi

1 yemek kaşığı aloe vera yağı, 1 tatlı kaşığı tatlı badem yağı ve 1 çay kaşığı süt. Tüm malzemeleri bir kapta karıştırın.

Maskeyi hasarlı saç uçlarınıza iyice yedirin ve daha iyi sonuç almak için uçları folyo ile kaplayarak ürünün sabitlenmesini sağlayın. Maskeyi 45 dakika bekletin ve ardından suyla durulayın.

En iyi sonuçları almak için bu maskeyi haftada bir veya iki kez denemelisiniz. Aloe vera yağı, saç uçlarına fayda sağlayan ve onu güçlendiren kalsiyum ve E vitamini içerir.

Süt, kırık uçların giderilmesine yardımcı olmak için saça protein sağlarken, tatlı badem yağı saçı yumuşatır ve parlaklık verir.

Yumurta Akı, Hint Yağı ve Zeytinyağlı Saç Maskesi

1 yumurtanın akı, 1/2 çay kaşığı hint yağı, 1 yemek kaşığı zeytinyağı. Yumurta beyazını hintyağı ve zeytinyağıyla karıştırın. Maskeyi hasarlı uçlara uygulayın ve 30 dakika bekletin.

Maskeyi suyla durulayın. Hint yağının saça birçok faydası olduğu bilinmektedir. Saçlarımızın sağlığı için ihtiyaç duyduğu A ve B vitaminlerini içerir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx