Lüks Hayatını Gözümüze Sokan Dilan Polat, Eşine Yaptırdığı Binlerce Liralık Pastayı Beğenmeyince Olanlar Oldu

Dilan Polat’ı lüks yaşantısını gözümüze soktuğu paylaşımlarıyla biliyoruz. Özellikle eşi Engin Polat’la birlikte özel günlerde birbirlerine inanılmaz jestler yapıyorlar. Dilan Polat, her saniye kendisine güllerle ve lüks arabalarla jest yapan eşine doğum gününde binlerce liralık pasta yaptırdı. 

Dilan Polat pastayı beğenmeyince olanlar oldu!

Lüks yaşantısıyla sık sık gündeme gelen Dilan Polat, son günlerde eşiyle ilgili paylaşımlarıyla ve Twitter’dan ettiği küfürlerle gündemde.

Eşi Engin Polat’a atılan mesajlar ve yazılan yorumlar karşısında deliye dönen Dilan Polat, konuyla ilgili sık sık videolar paylaşıyor ve “Kocamdan uzak durun” uyarısı yapıyor.

Ancak asıl konu Dilan Polat ve eşinin dudak uçuklatan jestleri… Mesela Engin Polat, eşinin adına açtığı kuyumcu ve aldığı milyonlarca liralık otomobille gündem olmuştu.

Düğün gibi doğum günü ve evlilik yıl dönümü partileri düzenleyen çiftten Dilan Polat da eşinin jestlerini karşılıksız bırakmıyor!

Eşinin doğum gününü billboard yazısıyla kutlayan Dilan Polat, eşine yaptırdığı binlerce liralık pastayla gündem oldu.

Eşi Engin Polat’ın doğum günü için kendi figürlerini yaptıran Dilan Polat, pastaları beğenmedi…

Pastalara 60 bin TL ödediğini söyleyen Dilan Polat, eşi Engin Polat’ı sakinleştirdiğini söyledi.

Pastaya ödediği tutarla hepimizi şoke eden Polat, “Hayaller hayatlar vardır ya bize asla benzemiyordu. Böyle bir şey beklemiyordum pastacı kadın çok yoğundu rica minnet yaptırdık. Pasta geldi ben bir şoka girdim ama sustum. Gerçekten herkes size çok güldü hanımefendi” sözleriyle pastayı yaptırdığı kişiye sitem etti!

Kuyumcuyu, milyonlarca liralık arabaları, billboard’ları anladık da… 60 bin TL’lik pasta gerçekten şoke etti!

Dilan Polat’ın eşine aldığı milyonlarca liralık otomobili de unutmayalım… Artık o kadar alıştık ki, şok etkisi yaratmıyor.

Zenginin malı yine çenemizi yordu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir