Kripto fenomeni canlı yayında tutuklandı!

BitBoy olarak bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, eski bir iş ortağının evinin önünde canlı yayın yaparken tutuklandığı bildirildi. 

BitBoy lakabıyla tanınan kripto fenomeni Ben Armstrong‘un, Lamborghini’sine sahip olduğunu iddia ettiği eski bir iş ortağı Carlos Diaz’ın evinin önünde canlı yayın yaparken tutuklandığı açıklandı. YouTube yayınından önce “yakında çok özel bir yerden canlı yayın yapacağım” diyen BitBoy, herkesi hayrete düşürdü. BitBoy, Diaz’ın Houston mafyasıyla bağlantılarını öne sürerek “onu öldürmek istediğini” iddia eden bir tirad yaptı. Sonrasında ise işler karmakarışık bir duruma dönüştü.

Canlı yayına polis operasyonu!

Yayına 19 dakika kala Armstrong yerel polisle karşılaştı ve polis gelip BitBoy’un üzerinde silah olup olmadığını sordu ancak BitBoy bunu yalanladı. Daha sonra kendisine telefonu bırakması emredildi ve kalan 17 dakika boyunca yayın kesildi. Fakat BitBoy ile polis memurları arasındaki konuşmanın sesi hala duyulabiliyordu.

Gwinnett County, Georgia, Şerif Ofisi’ndeki bir listeye göre, BitBoy’a gözaltı kararı verildi ve hala hapiste. 26 Eylül’de Diaz, Armstrong’un evine geldiğine dair bir onay yayınladı. Ağustos ayının sonlarında, “BitBoy Crypto” markasını kontrol eden Hit Network, madde bağımlılığı ve çalışanlara verilen mali zararla ilgili sorunları öne sürerek BitBoy ile bağlantılarını kesti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx