Arak 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arak yeni bölüm ne zaman?

Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrollerinde yer aldığı Arak dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanıyla dikkat çeken Arak dizisine dair ayrıntılar merak ediliyor. Peki, Arak 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arak yeni bölüm ne zaman?

Most Production’ın yapımcılığını Murat Can Oğuz’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay birlikte kaleme alıyor.

ARAK 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Başrollerinde İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in yer aldığı Arak dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Arak dizisinin 2. bölümü 28 Aralık Perşembe SHOW TV’de yayınlanacak.

ARAK KONUSU NEDİR?

1998 yılında ülkenin önde gelen ekonomi profesörlerinden biri Rauf Çınar’ın eşi Elif Çınar; evlerine giren Necip Talan adlı hırsız tarafından bıçaklanır. Bambaşka dünyalara ait bu iki ailenin de hayatı o geceden sonra değişir. Rauf Çınar’ın kızı Zeynep Çınar o gece biricik annesini; Akay Talan ise tek kahramanı olan babasını kaybeder. Bir gecede kimliksiz, isimsiz, evsiz kalan Akay Talan, günümüzde Kara ismiyle, bizden çalanlardan çalarak hiçbir çocuğun kendisiyle aynı kaderi yaşamaması için ant içmiştir.

Zeynep Çınar ise yurt dışında eğitim aldıktan sonra İstanbul’a döner. Annesinden miras bitki sevgisini çektiği belgesellerle devam ettirmektedir. Bu iki ayrı dünya insanının tek ortak noktası o gecedir. İsteseler de istemeseler de hayat onları bir kez daha karşı karşıya getirecek, önlerindeki engeller bile aşık olmalarına engel olmayacaktır. Ama ya gerçekler ortaya çıkınca? Kara, o gecenin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için hayatının soygununa başlarken, Zeynep bu gerçekle yüzleşebilecek midir? İkili birbirlerine çekildikçe, o gece aydınlanacaktır ama kazanan kim olacaktır? Aşk mı? Gerçekler mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx