Aldığı Ödülleri Bir Hışımla Çöpe Atan Reynmen Akıllara Durgunluk Veren Bir Açıklama Yaptı!

Son dönemin en popüler isimlerinden bir tanesi olan Reynmen dün akşam 49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreni sonrası yaptığı paylaşımla gündeme damgasını vurdu. Daha önceden kazandığı ödülleri çöpe atan Reynmen’den ilk açıklama geldi.

Bu yıl 49.’su düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni yine çok konuşuldu. Adayların ödüllerine kavuştuğu gecede bir sürü olay yaşandı.

Adeta yıldızlar geçidinin yaşandığı geceye Kerem Bürsin’in Türkçe-İngilizce harmanlı konuşması, İrem Derici’nin açılış performansı, Melis Sezen’in geçen seneye atıfta bulunması gibi pek çok şey damga vurdu.

Son zamanların en sevilen şarkıcısı Reynmen ödül töreninde yer almasa da gecenin öne çıkan isimlerinden bir tanesi oldu.

Belki biliyorsunuzdur, Reynmen 2020 yılında düzenlenen ödül töreninde “Ela” parçasıyla “Yılın Şarkısı” ödülünü kazanmıştı.

Dün akşamki gecenin en merak edilen kategorilerinden biri hiç şüphesiz ki “En İyi Rapçi” idi. Kelebek’i hak eden isim Blok3 oldu.

Kendi adı anons edilmediği için tepki gösterdiği öne sürülen Reynmen’nin kazandığı Altın Kelebek ödüllerini çöpe attığı anlar epey gündem oldu.

O anları buradan izleyebilirsiniz ??

Neden ödülleri çöpe attığı merak konusu olan ünlü şarkıcı sessizliğini sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla bozdu.

“Bu sabah Hz. İbrahim gibi uyandım. Dün gece put kırdım bu sabah ateşe atılıyorum gibi hissediyorum.”

“Arkadaşlar bu kadar ödül budalası olmayın. Attım ulan vitrinimde yer yoktu! Kitap koyacağım, kitap önerisi olan var mı? Buyur!”

Peki siz Reynmen’in açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx