Adele’in Rich Paul’a evlilik sözleşmesi imzalattığı ortaya çıktı!

Şarkıcı Adele, geçtiğimiz yıl özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. Şarkıcı 2021’den beri aşk yaşadığı Rich Paul hakkında “Hiç böyle aşık olmamıştım. Ona deliler gibi aşığım!” şeklinde konuşmuştu.

EVLENDİ!

Geçtiğimiz günlerde Alan Carr’ın Los Angeles’taki komedi şovuna katılan ünlü isim, sevgilisiyle gizlice evlendiklerini duyurmuştu. Şarkıcı, daha önce de NBA yıldızı LeBron James’in menajeri Rich Paul ile ilgili konuşurken ‘eşim’ diye bahsettiği için evlendiklerine dair dedikoduları alevlendirmişti.

‘EVLİLİK SÖZLEŞMESİ’ İDDİASI

Adele ve Rich Paul’un evliliğiyle ilgili yeni bir detay daha ortaya çıktı. Radaronline’da yer alan habere göre; 220 milyon dolarlık servetini korumak isteyen Adele’in düğün önce müstakbel eşine evlilik öncesi bir sözleşme imzalattı.

“ROMANTİZM KATİLİ”

Yakın çevresinin ısrarıyla evlilik sözleşmesine ikna olan ünlü şarkıcı için “Aşka inanıyor ve parayla ilgili herhangi bir şey hakkında konuşmanın kesin bir romantizm katili olduğunu söylüyor” ifadeleri kullanıldı.

KONECKI’YE İLE EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALAMAMIŞTI

Adele, 2018 yılında evlendiği Simon Konecki ile evlendiğinde evlilik sözleşmesi yapmamıştı. İkili boşandıklarında, Adele’in evlilikleri boyunca kazandığı her şeyin yarısını eski eşi almıştı. Ancak 2021 yılındaki boşanmayla ilgili detaylar hiç açıklanmadı.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx