Ücretsiz Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni bilgiler geldi!

J.R.R. Tolkien’in efsane kitap serisi Yüzüklerin Efendisi, 2001 yılında Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanmış ve büyük beğeni kazanmıştı. 2003 yılında son film olan Yüzüklerin Efendisi – Kralın Dönüşü ile bu efsane üçleme beyaz perdeye veda etmiş olsa da Orta Dünya evreni popülerliğini korumaya devam ediyor.

2000’li yılların başların bu yana çeşitli oyunlarla hayatımızda olmaya devam eden Orta Dünya, şimdi de cep telefonlarımıza taşınıyor. The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth adlı ücretsiz mobil oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı.

Orta Dünya’da mobil rol yapma oyunu!

Yüzüklerin Efendisi: Heroes of Middle-earth, stratejik ve sosyal unsurlara sahip bir Collectible RPG olarka nitelendiriliyor. Yüzüklerin Efendisi’nin yeni mobil rol-yapma (RPG) oyunu Orta Dünya evrenini çok farklı bir şekilde deneyimleme fırsatı sunacak.

Oyun, ikonik olay örgüleri, dövüşler ve Orta Dünya‘nın kötülükleriyle savaşmak için hem Yüzüklerin Efendisi hem de Hobbit filminde yer alan karakterle sürükleyici bir hikaye anlatımına sahip olacak. Electronic Arst‘ın Mobil RPG başkan yardımcısı Malachi Boyle yeni oyunları hakkında şu ifadeleri kullandı:

Ekip Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit hayranlarıyla dolu ve oyunculara özgün bir deneyim sunmak için her gün muazzam tutkularını ve yeteneklerini bir araya getiriyor. Yüksek kaliteli grafikler, sinematik animasyonlar ve stilize sanatın birleşimi, oyuncuları en sevdikleri karakterlerle kafa kafaya gidecekleri Orta Dünya fantezisine kaptırıyor

EA tarafından yapılan açıklamaya göre yeni mobil oyun internet bağlantısı gerektirecek ve bazı oyun içi satın alımları içerecek. Ayrıca Lord of The Rings: Heroes of Middle-earth oyunun beta testlerine bu yaz aylarında belli başlı bölgelerde başlanması planlanıyor.

İlerleyen günlerde bizleri heyecanlandıran Yüzüklerin Efendisi’nin yeni oyunu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmayı umuyoruz. Peki siz yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.