Togg’da teslimat dönemi başladı

Şirketin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Togg’a ait taşıma araçlarına T10X’lerin yüklendiği ve kullanıcılara teslim edilmek üzere Gemlik’te bulunan fabrikadan yola çıktığına videolar paylaşıldı. T10X satın alan ilk kullanıcıların teslimatlarının evlere yapılacağı belirtilen paylaşımlarda şu ifadeler yer aldı:

33’Ü SABİT 41 SERVİS

“Bu hafta sonu Adana, Bursa, Elazığ, Isparta, İstanbul, İzmir ve Kocaeli şehirlerindeki ilk kullanıcılarımızın evlerine akıllı cihazlarını teslim edeceğiz. Togg Teknoloji Kampusumuzdan sevkıyatlarımız devam ediyor. Gemlik rengindeki akıllı cihazlarımız Bursa, Isparta, İstanbul ve İzmir’e, Oltu renkli akıllı cihazımız ise Kocaeli’ye doğru yola çıktı.” Şirket ayrıca, servis noktalarıyla alakalı güncel bir sosyal medya paylaşımı da yaptı. Yapılan paylaşımda, “Planlarımız doğrultusunda yılın başından itibaren servislerimizi hizmete almaya devam ediyoruz. Bugün itibarıyla 7 bölge, 23 şehir, 33 sabit / 8 mobil noktada kullanıcılarımıza kesintisiz, hızlı ve etkin bir servis deneyimi sunmak için hazırız” ifadeleri kullanıldı.

Elazığ’da yaşayan matematik öğretmeni Turgay Akgün ve Ayça Akgün ‘Kula’ rengindeki 23 LN 023 plakalı Togg T10X’i dün yetkililerden teslim aldı.

 

20 BİN ADET T10X

Togg 2023 yılı planları doğrultusunda çekilişle T10X almaya hak kazanan 20 bin kişiye yıl içerisinde teslimatlarını gerçekleştirecek. Teslimat dönemleri kullanıcıların konfigüre ettiği araçlara göre değişiklik gösterecek. Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, önceki hafta Bloomberg HT kanalına yaptığı açıklamada kullanıcı teslimatlarla ilgili, “Bizim sözümüz teslimatların nisanda başlayacağına dairdi. Nisan sonundan itibaren de kullanıcı teslimatlarına başlıyoruz. Mayıs ayının içerisinde takriben 1.000’in üzerinde araç teslim etmeyi hedefliyoruz” bilgisini vermişti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir