TEB’den emeklilere promosyon kampanyası

Bankadan yapılan açıklamaya nazaran, TEB, emekli maaşını TEB’e taşıyan müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyasını başlattı.

Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden ve taahhüt müddeti boyunca en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri, 3 bin 750 TL’ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek. Öte yandan, TEB’e davet ettikleri ve maaşını TEB’e taşıyan her bir emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2 bin 500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor.

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmet sınırı bulunan TEB, emeklilerin bu çizgiden ve Ferdî İnternet Şube ile CEPTETEB taşınabilir uygulamasından yapacakları EFT/FAST ve havale süreçlerinden fiyat almıyor.

TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı fiyat muafiyeti, emekli maaş müşterilerine özel avantajlı oranlarla gereksinim kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan Becerili Hesap ile birikimlerine avantajlı faiz ve ATM’lerden yüksek çekim limiti, TEB’in emeklilere özel paketi kapsamında sunduğu hizmetler ortasında yer alıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.