Müzik Dünyası Bu Teoriyle Çalkalanıyor: Bruno Mars, Michael Jackson’ın Gizlediği Oğlu mu?

Ünlü şarkıcı Bruno Mars’ı tanımayan yoktur. The Weeknd ile birlikte çağın Michael Jackson’ları arasında gösterilen yıldızın aslında Michael Jackson’ın öz oğlu olabileceği konuşuluyor.

Pop müzik dünyasının en büyük isimlerinden biri olan Michael Jackson, günümüzde hala yeni şarkıcılara ilham oluyor.

Usher’dan Justin Timberlake’e pek çok ismin şarkılarında ve vokal tekniğinde ‘Pop’un krali’nın izlerini görmek mümkün. Ancak en çok benzeyenler kim derseniz, kuşkusuz The Weeknd ve Bruno Mars ön plana çıkıyor.

Son dönemde internette dolaşan bir komplo teorisi, şimdilerde yeniden gündemde.

İddiaya göre, Bruno Mars Michael Jackson’ın öz oğlu.

Söz konusu komplo teorisinde sadece fiziksel benzerlikten çok daha öte detaylar var.

Michael Jackson uzun yıllar önce bir oğlu olduğunu, ancak medyanın onu ve annesini rahatsız etmemesi için kimliğini gizlediğini açıklamıştı.

Ünlü şarkıcının babası da yıllar sonra bu durumu doğruladı ve oğlunun gizli bir evladı olduğunu doğruladı. 2014’te Brandon Howard adlı bir genç ortaya çıkmış ve Michael Jackson’ın oğlu olduğunu iddia etmişti. Ancak kısa süren medyatikliği, gösterdiği DNA testinin sahte çıkmasıyla sona ermişti.

Bruno Mars, 1985 doğumlu. Michael Jackson bu açıklamayı 1986’da yapmıştı.

Hayranlar, gizli çocuğun şarkıcının ünlü hit’i ‘Billie Jean’e konu olan sevgilisiyle olan olan ilişkisinden dünyaya geldiğini düşünüyor.

Michael Jackson’ın asla büyümeyen masal kahramanı Peter Pan’e olan hayranlığını pek çok kişi bilir. Hatta yaşadığı malikanenin adı da masalda geçen “Neverland” idi.

Sanatçı pek çok kez bir çocuğuna Peter Pan ismini vermek istediğini söylemişti.

İlginç bir biçimde Bruno Mars’ın gerçek adı Peter.

Bu da işleri giderek ilginçleştiriyor.

Bruno Mars’ın sağ kolu olarak bilinen vokali ve şarkı yazarı Philip Lawrence’ın bu teoriyi doğruladığı için kovulduğu iddia ediliyor.

Ancak bununla ilgili net bir bilgi olmadığını belirtelim. Kimi kaynaklara göre bu iddiayı ilk kez ortaya atan ve kovulan, şarkıcının basın danışmanı.

Kaynaklar, Michael Jackson’ın cenazesinde büyük oğlunun da olduğunu söylüyor. Bruno Mars, cenazeye davet edilen ünlülerden biri olmasına rağmen katılmadı.

Ancak komplo teorisyenleri katıldığını iddia ediyor. Şarkıcının öldüğü yıl Bruno Mars’ın Michael Jackson’ın plak şirketiyle anlaşma yapması da dikkat çekiyor.

Bruno Mars, kendi ebeveynlerine de pek benzemiyor. Hatta Michael Jackson’a daha çok benzediği bile söylenebilir.

Ülkemizde de benzer bir durum birkaç kez yaşanmıştı. Hakan Ural’ın Selçuk Ural’ın oğlu, Tayfun’un Emrah’ın oğlu, Dilan Çıtak’ın İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu ortaya çıkmıştı.

Bir televizyon programında şarkıcılık yaparken İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu dedikoduları çıkınca iddialar reddedilmişti. Bir süre sonra taraflar gerçeği kabul etti.

Peki sizce Bruno Mars, Michael Jackson’ın oğlu olabilir mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir