Meral Akşener partisinin grup toplantısında konuşuyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuşuyor.

“Bursa’da infaz koruma memurlarına yönelik saldırıyı değerlendirerek başlayan Akşener, “EYP olduğunu öğrendik. 1 şehidimiz var ve 4 yaralımız var. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesine baş sağlığı diliyorum” dedi.

BALIKESİR’E İSTİKLAL MADALYASI BAŞVURUSU

Akşener, “Türk ocaklarımız Balıkesir için İstiklal Madalyası başvurusu yapmıştı. Ben de İstiklal Madalyası’nın Balıkesir’e çok yakışacağını düşünüyorum. Bu güzel adıma desteğimizi ifade ediyor, gerekli adımın atılmasına davet ediyorum” dedi.

AKŞENER’DEN EKONOMİ MESAJLARI

“Enflasyon son 20 yılın zirvesini gördü” diyerek sözlerini sürdüren Akşener, “Türkiye ekonomi modeli tüy dikti. Hal böyle olunca bay krizin hisseli harikalar kumpanyasına inanan kalmadı. Baktı olmuyor, geleceği işaret etmeye başladı. Yakında kahve falı da bakmaya başlarsa hiç şaşırmayın” açıklamasında bulundu.

“Milletimiz taneyle domates alıyor” diyen Akşener, “Bay kriz ‘2053’te ulaştırma muhteşem olacak’ diyor. Milletimiz temel gıdaya erişemiyor, bay kriz ‘2071 olağanüstü olacak’ diyor. Muhterem bugün, yarın ne olacak? Masal anlatmayı bırak” dedi.

KAYNAK: HABER7

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.