Meizu 20’nin yeni görüntüleri paylaşıldı, biraz fazla mı tanıdık?

Çin teknoloji markası Meizu, yaklaşan Meizu 20 akıllı telefonu üzerinde çalışıyor ve eğer beklentiler doğru çıkarsa yakın zamanda resmi lansmanı hakkında duyuru yapabilir. Cihazların bu ayın ilerleyen günlerinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Markadan bir yetkili, cihazın “Sarı” renk seçeneğinin renderlarını paylaştı. Sadece belirtmek gerekirse, Apple da iPhone 14’ün Sarı renk seçeneğini piyasaya sürmek üzere hazırlık yapıyordu. Şimdi ise sıra Meizu’da.

Meizu Çin CFO’su, yaklaşan Meizu 20 akıllı telefonunun “Sarı” renk seçeneğinin renderını Çinli mikro blog platformu Weibo’da paylaştı. Cihaz, “Yuedong Yellow” olarak adlandırılan sarı renk seçeneğinde görülebiliyor. Cihaz oldukça ferahlatıcı ve çekici görünüyor. Cihazın arka tarafında üçlü arka kamera bulunuyor ve her lens için ayrı kamera kesikleri mevcut, bu da Galaxy S23’e çok benzer bir görünüm kazandırıyor.

Yeni renk seçeneğinde, cihaz tamamen sarı bir düz panele sahip. Metal çerçeve parlak bir tasarım benimserken arka panel mat bir bitişle geliyor. Meizu logosu cihazın sol alt tarafında dikey olarak hizalanmış olarak görülebiliyor. Güç düğmesi ve ses kontrol düğmeleri cihazın sağ tarafında bulunuyor.

Meizu 20’nin yeni görüntüleri paylaşıldı, biraz fazla mı tanıdık?

Özellikleri açısından, cihazın 120Hz Samsung E6 AMOLED paneli ve QuadHD+ çözünürlüğü özelliklerine sahip olması bekleniyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden alan telefonun ayrıca 16GB’a kadar da RAM ile desteklenmesi bekleniyor. Marka, 1Hz-120Hz otomatik yenileme hızı değiştirme, 1800 nit pik parlaklık ve çok daha fazlası gibi birçok yeni teknolojiyi ekranına entegre etmiş. Elektriksel kabiliyet olaraksa cihazda 5000mAh batarya bulunacak.

Ayrıca, cihaz 80W kablolu şarj desteği ve 50W’a kadar hızlı kablosuz şarj desteği ile birlikte gelecek. Kameralar için, birincil kamera 50 megapiksel lens ile donatılmış olacak. Diğer yardımcı lensler ve cihazın özellikleri hakkında şu anda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir