Kraliçe’nin Bahçe Partisi’ne Kraliçe II. Elizabeth katılamayınca gelini hemen devreye girdi!

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in 70’inci yıl taht kutlamalarından hemen önce düzenlenen Kraliçe’nin Bahçe Partisi’nde bu yıl bir ilke imza atıldı. Son dönemlerde yaşadığı sağlık sorunlarıyla adından söz ettiren 96 yaşındaki Kraliçe, doktorların tavsiyesine uyarak partiye katılım sağlayamadı.

Her sene Buckingham Sarayı‘nda gerçekleştirilen geleneksel ‘Kraliçe’nin Bahçe Partisi’nde bu yıl bir ilk yaşandı. Kraliçe II. Elizabeth binlerce davetlinin akın ettiği davete “Hareket kabiliyetinde sorunlar yaşadığı” gerekçesiyle bu yıl katılım sağlayamadı. 

Kraliçenin Bahçe Partisi

Kraliçe Elizabeth’in Platin Jübilesi’ne haftalar kala Buckingham Sarayı’nda düzenlenen partiye Kraliçe’nin en küçük oğlu Prens Edward ev sahipliği yaptı. Öte yandan Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Wessex Kontesi Sophie ve Kraliçe’nin kuzeni Prenses Alexandra da partinin gözde davetlileri arasındaydı. 

Kate Middleton, Prens Edward ve Wessex Kontesi Sophie

Binlerce ziyaretçi 96 yaşındaki Kraliçe için bir araya gelirken Kate Middleton’ın baharın renklerini taşıyan stili göz kamaştırdı. 

Emilia Wickstead imzalı diz üstü bir elbise ve Emmy London marka stiletto tercih eden Middleton,  Jane Taylor şapkası, Kiki McDonough imzalı küpeleri ve Josef çantasıyla gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.