Kate Moss’un tabirine Naomi Campbell’dan dayanak

Amber Heard ve Johnny Depp davası devam ederken ünlü model Kate Moss’un tabir vermesi dün gerçekleşen duruşmaya damga vurdu. Moss’un tabirine yakın arkadaşı Naomi Campbell’dan da takviye geldi.

Ünlü model Naomi Campbell, Instagram’da Johnny Depp lehine tabir vermek için şahit kürsüsüne çıkan arkadaşına dayanak oldu. Campbell kıssasında “Evet, söyle” yazdı. Campbell’ın kelamlarına, Moss’un mahkemedeki tabirlerini özetleyen bir makalenin ekran imgesi eşlik etti.

Moss, Heard’ün geçtiğimiz günlerde verdiği bir sözde Depp’in vaktinde Kate Moss’u da merdivenlerden ittiğini söylemesi üzerine çağırıldı. Moss ise görüntü ile katıldığı duruşmada tüm bu savları reddetti.

Moss, “Beni asla itmedi, tekmelemedi yahut rastgele bir merdivenden aşağı atmadı” dedi. Moss yaşanılan olayı ise şu sözlerle anlattı: “Çığlık attım zira bana ne olduğunu bilmiyordum ve acı çekiyordum. Johnny bana yardım etmek için koşarak geri geldi ve beni odama taşıdı ve tıbbi yardım aldı.”

Tanıştıklarında Moss 20, Depp ise 31 yaşındaydı. Yaklaşık dört yıllık birliktelikten sonra ayrıldılar. Moss, daha evvel Depp ile ayrılığını bir kabus olarak tanımlasa da oyuncuyu mahkemede destekledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.