Erol Bulut: Yolları ayırmak isteyip de ayrılamadığımız arkadaşlarımız var

Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, transfer çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada “Yolları ayırmak isteyip de ayrılamadığımız arkadaşlarımız da var” tabirini kullandı.

Spor Toto Harika Lig’in 3. haftasında deplasmanda Atakaş Hatayspor’un konuğu olacak Gaziantep FK, yaptığı idmanla hazırlıklarını sürdürdü. İdman öncesinde Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Transfer sürecinin sonuna kadar birkaç transfer daha yapmayı hedeflediklerini söyleyen Erol Bulut, “Transfer periyodunda ortamıza genç ve deneyimli oyuncular kattık. Yeni transferlerimiz yavaş yavaş kadrosu alışarak müddet almaya başlıyor. Birkaç transfer daha yapma fikrimiz var. Ekipte yolları ayırmak isteyip de ayrılamadığımız arkadaşlarımız var. Sonuçta 8 Eylül’e kadar transfer periyodu devam ediyor. Son güne kadar ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağız. Umudumuz isteğimiz daha güzel bir düzeye gelebilmek o yüzden gerekeni yapmaya çalışacağız” sözlerini kullandı.

“BİRAZ DAHA ÇALIŞMAMIZ LAZIM”

Yakaladıkları son durumları düzgün değerlendiremediklerini ve bu bahiste da eksiklerinin üzerine gidildiğini söyleyen Erol Bulut, “Ankaragücü maçında her şey istediğimiz doğrultuda gitti. Hava sıcak ve biraz nemliydi. Bu biraz grubu olumsuz etkiledi. Bilhassa 70 dakikadan sonra kadroya sonradan katılan birtakım oyuncularımız zorlandı. Fakat sonuç itibariyle yedek kulübemiz de varlıklı olduğu için oyuna giren arkadaşlarımız da misyonlarını düzgün yaptılar. Ankaragücü maçının genelinden mutluydum. Yalnızca yakaladığımız durumlardaki son vuruşları, son pasları âlâ yapamadık. Bu noktalara biraz daha çalışmamız lazım. Bunlar ufak ayrıntılar lakin bu ayrıntılar maç kazandırıp maç kaybettirebilir. Bu ayrıntılara çalışarak inşallah bunlarla daha çok maç kazanmak istiyoruz. Sonuç itibariyle Ankaragücü maçından genel manada oyun ve skor manasında memnunum” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.