Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ‘Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı’na katılmak üzere Irak’ta

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı”na katılmak üzere Irak‘ın başkenti Bağdat’a geldi.

Irak Haber Ajansının haberine göre, Çavuşoğlu başkanlığındaki Türk heyeti Bağdat’a ulaştı.

Ürdün Kralı 2. Abdullah ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden bir heyet de söz konusu konferansa katılmak üzere Bağdat’a geldi.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Katar Emiri Temim Bin Hamad Al-Sani, Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ve Kuveyt Başbakanı Sabah el-Halid Es-Sabah da konferans için Bağdat’a gelmişti.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 'Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı'na katılmak üzere Irak'taDışişleri Bakanı Çavuşoğlu 'Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı'na katılmak üzere Irak'taDışişleri Bakanı Çavuşoğlu 'Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı'na katılmak üzere Irak'taDışişleri Bakanı Çavuşoğlu 'Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı'na katılmak üzere Irak'taDışişleri Bakanı Çavuşoğlu 'Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı'na katılmak üzere Irak'taDışişleri Bakanı Çavuşoğlu 'Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı'na katılmak üzere Irak'ta

Kaynak: Anadolu Ajansı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.