BinBin yurt dışı yatırımlarını büyütüyor

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, mikromobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım tahlilleri sunan teknoloji şirketi BinBin, yurt dışı yatırımlarında sürat kesmiyor.

Mikromobilite alanında Bulgaristan yatırımıyla yurt dışına açılan şirket, Bosna Hersek’in Mostar kentinde de hizmete başladı.

BinBin Üst Yöneticisi Kadir Abdik, “Katma bedel yaratabileceğimize inandığımız ülkelerde yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Kısa bir müddet evvel yurt dışında hizmete başladığımız kentlerde karşılaştığımız ilgi, Mostar yatırımımız konusunda bizleri daha da cesaretlendirdi” diyerek hem ülkemizde hem de yurtdışında mikromobilite ekosisteminde sağlıklı bir biçimde büyümeye devam edileceğini söyledi..

Bu yıl arka arda yaptığı yurt dışı açılımlarıyla isminden kelam ettiren şirket, hizmet verdiği kentlere Mostar’ı da ekledi. BinBin, Mostar’da konforlu sürüş tecrübesi sunan 300 yeni aygıtla hizmete başladı. BinBin, faaliyetlerini sürdürdüğü öbür kentlerde olduğu üzere Mostar’da da yeni aygıtlarının yanı sıra operasyon ve müşteri hizmetleri alanındaki deneyimiyle kullanıcılara en yeterli hizmeti sunmayı hedefliyor.

KAYNAK: AA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.